Search
Advertisement
Kalendarz
July 2019
M T W T F S S
« Jun    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
 • Wysokie piętro- nie zawsze zła decyzja

  Wysokie piętro- nie zawsze zła decyzja

  Podejmując decyzję o zakupie domu, mieszkania, nie zawsze bierzemy pod uwagę nasze zdrowie. Co ciekawe naukowcy udowodnili, że im wyżej się mieszka, tym człowiek jest zdrowszy. Przeprowadzone przez nich badania potwierdzają, że osoby żyjące na wyższych piętrach rzadziej chorują na płuca i serce. Co więcej są mniej narażone na raka. Nowoczesne osiedla nie dosyć, że …
 • Singiel i kawalerka

  Singiel i kawalerka

  Kawalerki, jak sama nazwa wskazuje, są najlepiej przystosowane do zamieszkania przez osoby samotne, powszechnie nazywane dziś singlami. Urządzenie takiego mieszkania z jednej strony powinno być proste, ponieważ trzeba brać pod uwagę wymagania tylko jednej osoby. Z drugiej jednak ograniczona powierzchnia każe myśleć nieszablonowo.
 • Podział

  Podział

  Domy widzimy na każdym kroku w miastach jak i na obrzeżach takich miast. To potwierdza nam jedynie fakt, że takie obiekty są potrzebne. Nie tylko dla ludzi, ale także dla architektury i budownictwa. Te dziedziny bardzo często zarabiają na takich domach i starają się to robić w bardzo profesjonalny sposób. Jednak zarobek to nie wszystko. …

Echo serca co to takiego?

Elektrokardiografia serca to badanie bardzo popularne w kardiologii. Badanie echo serca w Poznaniu pozwala zbadać najważniejszy narząd w organizmie człowieka. Dzięki niemu lekarz może ocenić takie cechy jak:

 • budowa i funkcjonowanie zastawek serca,

 • budowa i funkcjonowanie komór serca,

 • ocena struktur serca,

 • ocena materiału zatorowego

 • ocena przepływów wewnątrzsercowych (doppler i doppler kolorowy)

 • ocena kurczliwości mięśnia sercowego,

 • ocena przepływu krwi w sercu,

 • ocena wad serca.

Jak jest wykonywane

Echo serca Poznań wykonywane jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Jest to badanie nieinwazyjne. Wykorzystuje się tutaj echo ultradźwięków, dzięki temu analiza funkcjonowania serca jest bezpieczna dla osób w każdym wieku. Dzięki rozwijającej się technologii lekarze specjaliści mogą wykonać to badanie również w miejscu zamieszkania pacjęta, co może być dużym ułatwienie dla osób starszych.

Echo serca u dzieci

Badanie to jest również w stu procentach bezpieczne dla dzieci. Niejednokrotnie pozwala ono wykryć niebezpieczne dla życia wady wrodzone. Jeśli istnieje jakiekolwiek podejrzenie, że dziecko może mieć problemy z serduszkiem niezwłocznie należy wykonać ech serca u dzieci w Poznaniu.

Pamiętajmy, że im szybciej postawiona jest diagnoza tym szybciej można rozpocząć właściwe leczenie. Specjalista kardiolog z https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-kardiologiczne/echokardiokrafia-serca-echo/ wykona je w pełni profesjonalnie, tak, aby żaden mały pacjent nawet przez moment nie odczuł strachu.

Comments are closed.