Search
Advertisement
Kalendarz
September 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
 • Dobry przewoźnik- dobra jakość

  Dobry przewoźnik- dobra jakość

  Poszukując firmy transportowej która zadba o odpowiednią jakość naszych produktów, warto zapoznać się z ofertą firmy Dasko- https://www.dasko.com.pl/pl/nasze-uslugi/transport-chlodniczy-i-mrozniczy. Jest ona gwarantem, odpowiedniej jakości podczas transportu towarów, nie tylko w Polsce, ale również w innych europejskich krajach.
 • Urbanistyka

  Urbanistyka

  Urbanistyka musi współpracować z architekturą. Chodzi nam przede wszystkim o współpracę z architekturą miast, które mają bezpośredni wpływ także na urbanistykę. To ona zajmuje się takimi zaleceniami, a co za tym idzie- może jeszcze lepiej działać. Zarówno urbanistyka jak i architektura tego rodzaju czerpie z tego korzyści. Mieszkańcy także nie muszą narzekać. W końcu mają …
 • Aranżacja kuchni z płytkami Tubądzin

  Aranżacja kuchni z płytkami Tubądzin

  Kuchnia to z pewnością jedno z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu i nie bez przyczyny nazywane jest ono sercem domu. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się aranżacje, gdzie kuchnia jest łączona z salonem lub jadalnią. Stworzenie dużej przestrzeni do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny to świetne rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę. Niezależnie jednak …

Echo serca co to takiego?

Elektrokardiografia serca to badanie bardzo popularne w kardiologii. Badanie echo serca w Poznaniu pozwala zbadać najważniejszy narząd w organizmie człowieka. Dzięki niemu lekarz może ocenić takie cechy jak:

 • budowa i funkcjonowanie zastawek serca,

 • budowa i funkcjonowanie komór serca,

 • ocena struktur serca,

 • ocena materiału zatorowego

 • ocena przepływów wewnątrzsercowych (doppler i doppler kolorowy)

 • ocena kurczliwości mięśnia sercowego,

 • ocena przepływu krwi w sercu,

 • ocena wad serca.

Jak jest wykonywane

Echo serca Poznań wykonywane jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Jest to badanie nieinwazyjne. Wykorzystuje się tutaj echo ultradźwięków, dzięki temu analiza funkcjonowania serca jest bezpieczna dla osób w każdym wieku. Dzięki rozwijającej się technologii lekarze specjaliści mogą wykonać to badanie również w miejscu zamieszkania pacjęta, co może być dużym ułatwienie dla osób starszych.

Echo serca u dzieci

Badanie to jest również w stu procentach bezpieczne dla dzieci. Niejednokrotnie pozwala ono wykryć niebezpieczne dla życia wady wrodzone. Jeśli istnieje jakiekolwiek podejrzenie, że dziecko może mieć problemy z serduszkiem niezwłocznie należy wykonać ech serca u dzieci w Poznaniu.

Pamiętajmy, że im szybciej postawiona jest diagnoza tym szybciej można rozpocząć właściwe leczenie. Specjalista kardiolog z https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-kardiologiczne/echokardiokrafia-serca-echo/ wykona je w pełni profesjonalnie, tak, aby żaden mały pacjent nawet przez moment nie odczuł strachu.

Comments are closed.