Search
Advertisement
Kalendarz
August 2019
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
 • Wysokie piętro- nie zawsze zła decyzja

  Wysokie piętro- nie zawsze zła decyzja

  Podejmując decyzję o zakupie domu, mieszkania, nie zawsze bierzemy pod uwagę nasze zdrowie. Co ciekawe naukowcy udowodnili, że im wyżej się mieszka, tym człowiek jest zdrowszy. Przeprowadzone przez nich badania potwierdzają, że osoby żyjące na wyższych piętrach rzadziej chorują na płuca i serce. Co więcej są mniej narażone na raka. Nowoczesne osiedla nie dosyć, że …
 • Twój hydraulik w Olsztynie

  Twój hydraulik w Olsztynie

  Jeśli mieszkasz w Olsztynie i potrzebny jest Ci naprawdę dobry hydraulik, to możesz być spokojny, bo znajdziesz go tutaj bez problemu. I nawet, jeśli jest weekend, albo późny wieczór, możesz mieć pewność, że przyjedzie pod wskazany adres i natychmiast zajmie się awarią. Bez względu na to, czy trzeba wymienić kran, czy może wykonać bardzo skomplikowane …
 • Sztuka

  Sztuka

  Architektura może utożsamiać się także ze sztuką. Każdy innowacyjny budynek czy projekt ma takie przełożenie na sztukę jak i na jeszcze lepsze postrzeganie naszego życia. To nie powinno martwić nikogo, a tym samym nie powinno wprawiać nas w osłupienie. Dzieła sztuki w postaci architektonicznej są widoczne cały czas. Często budynki mogą być takim odzwierciedleniem sztuki. …

Jakie płytki podłogowe wybrać do garażu?

Wiedza na temat tego, jakie płytki podłogowe zastosować do kuchni, salonu lub też łazienki jest stosunkowo powszechna i nawet ktoś, kto dopiero pierwszy raz ma do czynienia z tymi zagadnienia, siłą rzeczy będzie wiedział czym się kierować przy wyborze płytek do takich miejsc.
Czymś zupełnie innym jest jednak garaż, gdzie również trzeba zastosować konkretny rodzaj płytek ceramicznych.

Nietypowa specyfika garaży

Gdy popatrzy się na to, jakie nietypowe warunki panują w garażu, bez trudu można zdać sobie sprawę z tego, że zwykła kuchenna lub łazienkowa glazura i terakota nie podołają zadaniom, które spotkają je w garażu. A są to zadania prawdziwie heroiczne.
Płytki ceramiczne Ragno w garażu muszą znosić przede wszystkim olbrzymi nacisk stojącego na nich samochodu. Po drugą muszą być odporne na różnego rodzaju chemikalia, które mogą z danego auta wyciec. Różnego rodzaju oleje, smary, czy też benzyna mogą być na porządku dziennym.

Dodatkowo płytki te muszą być odporne na wilgoć i odbarwienia ze strony soli drogowej, a także posiadać powłokę antypoślizgową, która pozwoli na bezpieczne wjeżdżanie autem nawet w przypadku dużych opadów śniegu, który znajdzie się na kołach auta.
Wszystko to powoduje, że wybór paść może tylko i wyłącznie na gres techniczny, który może nie wygląda zbyt estetycznie i z pewnością nie sprawiłby nikomu przyjemności, jakby znalazł się w łazience na podłodze, jednak w garażu, gdzie trzeba naprawdę nietypowo mocnego rodzaju płytek, gres techniczny sprawdzi się doskonale w takim środowisku.

Comments are closed.