Search
Advertisement
Kalendarz
October 2019
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
 • Dobry przewoźnik- dobra jakość

  Dobry przewoźnik- dobra jakość

  Poszukując firmy transportowej która zadba o odpowiednią jakość naszych produktów, warto zapoznać się z ofertą firmy Dasko- https://www.dasko.com.pl/pl/nasze-uslugi/transport-chlodniczy-i-mrozniczy. Jest ona gwarantem, odpowiedniej jakości podczas transportu towarów, nie tylko w Polsce, ale również w innych europejskich krajach.
 • Parterowe

  Parterowe

  Domy parterowe mają w swoich strukturach bardzo ciekawe założenia. Nie uwzględniają pięter czy też dodatkowych kondygnacji. Dlatego są mniejsze i znacznie niższe, niż nie jeden dom jednorodzinny czy także inny obiekt mieszkalny. Ludziom jednak takie domy się podobają. One mają w sobie pewnego rodzaju urok, który może być przez nas jeszcze lepiej wykorzystany. Wszystko zależy …
 • Schody z granitu i drewna

  Schody z granitu i drewna

  Pozornie dobór odpowiedniego typu schodów do wnętrza nie jest jakimkolwiek kłopotem. Rzeczywistość kształtuje się, mimo wszystko odrobinę inaczej. Schody to ważny element konstrukcyjny domu, ale też ozdobny. Jak w takim razie zabrać się za wybieranie właściwego pokrycia na schody? Podstawowa kwestia to wpasowanie się w ogólny styl całego mieszkania albo domu. Dobry wybór zagwarantuje nam …

Jakie płytki podłogowe wybrać do garażu?

Wiedza na temat tego, jakie płytki podłogowe zastosować do kuchni, salonu lub też łazienki jest stosunkowo powszechna i nawet ktoś, kto dopiero pierwszy raz ma do czynienia z tymi zagadnienia, siłą rzeczy będzie wiedział czym się kierować przy wyborze płytek do takich miejsc.
Czymś zupełnie innym jest jednak garaż, gdzie również trzeba zastosować konkretny rodzaj płytek ceramicznych.

Nietypowa specyfika garaży

Gdy popatrzy się na to, jakie nietypowe warunki panują w garażu, bez trudu można zdać sobie sprawę z tego, że zwykła kuchenna lub łazienkowa glazura i terakota nie podołają zadaniom, które spotkają je w garażu. A są to zadania prawdziwie heroiczne.
Płytki ceramiczne Ragno w garażu muszą znosić przede wszystkim olbrzymi nacisk stojącego na nich samochodu. Po drugą muszą być odporne na różnego rodzaju chemikalia, które mogą z danego auta wyciec. Różnego rodzaju oleje, smary, czy też benzyna mogą być na porządku dziennym.

Dodatkowo płytki te muszą być odporne na wilgoć i odbarwienia ze strony soli drogowej, a także posiadać powłokę antypoślizgową, która pozwoli na bezpieczne wjeżdżanie autem nawet w przypadku dużych opadów śniegu, który znajdzie się na kołach auta.
Wszystko to powoduje, że wybór paść może tylko i wyłącznie na gres techniczny, który może nie wygląda zbyt estetycznie i z pewnością nie sprawiłby nikomu przyjemności, jakby znalazł się w łazience na podłodze, jednak w garażu, gdzie trzeba naprawdę nietypowo mocnego rodzaju płytek, gres techniczny sprawdzi się doskonale w takim środowisku.

Comments are closed.