Search
Advertisement
Kalendarz
June 2019
M T W T F S S
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 • Płytki podłogowe

  Płytki podłogowe

  Spacerując po olbrzymich sklepach mających w swoim asortymencie bogatą ofertę artykułów budowlanych i wykończeniowych nie sposób nie zauważyć mnóstwa rożnego rodzaju płytek.
 • Funkcjonalne komórki dzięki dostępowi do sieci

  Funkcjonalne komórki dzięki dostępowi do sieci

  Wielu z nas korzysta z internetu w komórce. Nie chodzi tylko o rozrywkę. Owszem większość z nas korzysta z portali społecznościowych, jak Facebook, Twitter, Snapchat czy Instagram. Dzięki nim mamy kontakt ze znajomymi, wiemy co u nich słychać. Jest jednak wiele sytuacji, gdy internet może nam pomóc albo wręcz uratować. Chodzi nie tylko o zwykłą …
 • Echo serca co to takiego?

  Echo serca co to takiego?

  Elektrokardiografia serca to badanie bardzo popularne w kardiologii. Badanie echo serca w Poznaniu pozwala zbadać najważniejszy narząd w organizmie człowieka. Dzięki niemu lekarz może ocenić takie cechy jak: budowa i funkcjonowanie zastawek serca, budowa i funkcjonowanie komór serca, ocena struktur serca, ocena materiału zatorowego ocena przepływów wewnątrzsercowych (doppler i doppler kolorowy) ocena kurczliwości mięśnia sercowego, …

Jakie płytki podłogowe wybrać do garażu?

Wiedza na temat tego, jakie płytki podłogowe zastosować do kuchni, salonu lub też łazienki jest stosunkowo powszechna i nawet ktoś, kto dopiero pierwszy raz ma do czynienia z tymi zagadnienia, siłą rzeczy będzie wiedział czym się kierować przy wyborze płytek do takich miejsc.
Czymś zupełnie innym jest jednak garaż, gdzie również trzeba zastosować konkretny rodzaj płytek ceramicznych.

Nietypowa specyfika garaży

Gdy popatrzy się na to, jakie nietypowe warunki panują w garażu, bez trudu można zdać sobie sprawę z tego, że zwykła kuchenna lub łazienkowa glazura i terakota nie podołają zadaniom, które spotkają je w garażu. A są to zadania prawdziwie heroiczne.
Płytki ceramiczne Ragno w garażu muszą znosić przede wszystkim olbrzymi nacisk stojącego na nich samochodu. Po drugą muszą być odporne na różnego rodzaju chemikalia, które mogą z danego auta wyciec. Różnego rodzaju oleje, smary, czy też benzyna mogą być na porządku dziennym.

Dodatkowo płytki te muszą być odporne na wilgoć i odbarwienia ze strony soli drogowej, a także posiadać powłokę antypoślizgową, która pozwoli na bezpieczne wjeżdżanie autem nawet w przypadku dużych opadów śniegu, który znajdzie się na kołach auta.
Wszystko to powoduje, że wybór paść może tylko i wyłącznie na gres techniczny, który może nie wygląda zbyt estetycznie i z pewnością nie sprawiłby nikomu przyjemności, jakby znalazł się w łazience na podłodze, jednak w garażu, gdzie trzeba naprawdę nietypowo mocnego rodzaju płytek, gres techniczny sprawdzi się doskonale w takim środowisku.

Comments are closed.